Sirius Star - лідер №1 на рынку технічної єлектрики України

Мережа роздрібних магазинів по всій Україні

Власне виробництво
Власне виробництво
Контроль якості
Контроль якості
Гнучка система знижок
Гнучка система знижок
Власна доставка по вcей Україні
Власна доставка по вcей Україні

Sirius Star - унікальний бренд світлодіодного освітлення.

Sirius Star є прямим постачальником нових розробок у галузі освітлення та освітлювальних пристроїв в Україні. У співпраці із заводами-виробниками таких відомих світових марок, як TOSHIBA, PHILIPS, Duracell, Gauss, Osram, ми змогли досягти європейської якості продукції за доступними цінами. У 2014 році розробляється та вводиться в асортимент таких продуктів, як світлодіодні лампи, світильники, прожектори та інша освітлювальна продукція. Асортимент компанії налічує понад п'ять тисяч товарних позицій, що постійно присутні та оновлюються на власних складах, що дозволяє своєчасно та оперативно реагувати на запити наших покупців. Згуртований і дружній колектив, що налічує понад сто п'ятдесят професіоналів, дають впевненість у швидкому розвитку компанії в майбутньому.
Запрошуемо до співпраці
Дистриб'юторів та дилерів, Оптові компанії, Торгівельні мережі, Оптові і роздрібні магазини Фабрики та виробників корпусних меблів, Інтернет-магазини та інтернет-майданчики
Переваги роботи з компанією: постійне вивчення потреб ринку, великий стабільний асортимент, регулярне оновлення новинок, команда професіоналів, наявність та підтримка асортименту, високий рівень обслуговування клієнтів, спеціальна система знижок, доставка по всій території України, відправка через транспортні компанії, надання виставкових зразків продукції та рекламних матеріалів, проводимо тренінги та навчання Вашого персоналу.
Співпраця