Sirius Light - лідер №1 на рынку освітлення України

Мережа роздрібних магазинів по всій Україні

Власне виробництво
Власне виробництво
Контроль якості
Контроль якості
Гнучка система знижок
Гнучка система знижок
Власна доставка по вcей Україні
Власна доставка по вcей Україні

Sirius Light – один із найбільших імпортерів та виробників в Україні у сфері освітлення.

За короткий час нашій компанії вдалося сформувати унікальний асортимент у різних цінових категоріях. Ми стежимо за тенденціями ринку та поповнюємо асортимент актуальними новинками. Sirius Light – також виробник люстр у класичному стилі та стилі лофт. На власному виробництві постійно реалізуються наші ідеї та розробки та впроваджуються нові тенденції у сфері висвітлення. Щороку асортиментний ряд поповнюється новими ексклюзивними моделями для будинків, студій, ресторанів та офісів. Ми постійно шукаємо нові рішення, слідкуємо за трендами та ніколи не стоїмо на місці. Наша команда зростає. Ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені продукцією та сервісом. .
Хіти продаж
Деревяні та металеві люстри Sirius
Хіти продаж
Запрошуемо до співпраці
Дистриб'юторів та дилерів, Оптові компанії, Торгівельні мережі, Оптові і роздрібні магазини Фабрики та виробників корпусних меблів, Інтернет-магазини та інтернет-майданчики
Переваги роботи з компанією: постійне вивчення потреб ринку, великий стабільний асортимент, регулярне оновлення новинок, команда професіоналів, наявність та підтримка асортименту, високий рівень обслуговування клієнтів, спеціальна система знижок, доставка по всій території України, відправка через транспортні компанії, надання виставкових зразків продукції та рекламних матеріалів, проводимо тренінги та навчання Вашого персоналу.
Співпраця