Platinum - лідер №1 на рынку сантехніки України

Мережа роздрібних магазинів по всій Україні

Власне виробництво
Власне виробництво
Контроль якості
Контроль якості
Гнучка система знижок
Гнучка система знижок
Власна доставка по вcей Україні
Власна доставка по вcей Україні

Компанія Platinum є найбільшим виробником та імпортером кухонних мийок та сантехніки в Україні.

Наш асортимент постійно оновлюється та підтримується в наявності на складі. Компанія PLATINUM – ​​це мийки та змішувачі, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі двох торгових марок: ТМ «Platinum» та ТМ «Germece», що відповідають найвищим вимогам споживачів. Також у нас Ви знайдете: сифони, кріплення, фрези та багато інших аксесуарів за доступною ціною. Широкий асортимент товару дозволить зробити вибір миття максимально зручним та точним. Кожен знайде собі мийку та змішувач, які ідеально поєднуються з будь-яким типом стільниці за формою та розмірами. Зробивши покупку у нас, Ви залишитеся задоволені якістю та сервісом, що надається нашою компанією.
Мийки з нержавіючої сталі
Хіти продаж
Запрошуемо до співпраці
Дистриб'юторів та дилерів, Оптові компанії, Торгівельні мережі, Оптові і роздрібні магазини Фабрики та виробників корпусних меблів, Інтернет-магазини та інтернет-майданчики
Переваги роботи з компанією: постійне вивчення потреб ринку, великий стабільний асортимент, регулярне оновлення новинок, команда професіоналів, наявність та підтримка асортименту, високий рівень обслуговування клієнтів, спеціальна система знижок, доставка по всій території України, відправка через транспортні компанії, надання виставкових зразків продукції та рекламних матеріалів, проводимо тренінги та навчання Вашого персоналу.
Співпраця